Ortopeda Kraków

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu ruchu. Gabinety znajdują się w Krakowie na Osiedlu Złotej Jesieni 15c/13, Łużyckiej 70a/1, Władysława Żeleńskiego 86 oraz przy ulicy Retoryka 17. Gabinet ortopedyczno-urazowy w mieście Kraków świadczy usługi z zakresu rozpoznania rodzaju i zaawansowania urazu poprzez zastosowanie ultrasonografii układu ruchu oraz ultrasonografii interwencyjnej. Po rozpoznaniu charakteru urazu, możliwe jest rozpoczęcie leczenia oraz rehabilitacji.

Diagnostyka ortopedyczna

Gabinet ortopedyczno-urazowy Kraków prowadzony jest przez wyspecjalizowanego lekarza ortopedę. Chirurg ortopeda Bartłomiej Dobosz posiada bogate doświadczenie w leczeniu różnych urazów narządu ruchu, dzięki czemu gabinet opuszczają tylko zadowoleni klienci, którzy po zakończonym leczeniu wracają do pełni zdrowia. Aby było to możliwe niezbędne jest przeprowadzenie badania diagnostycznego, które polega na wykonaniu USG narządów ruchu. Gabinet oferuje diagnostykę stawów, więzadeł, mięśni oraz ścięgien.

Leczenie ortopedyczne

Po rozpoznaniu urazu narządu ruchu ortopeda może zaproponować wykonanie zabiegu bądź leczenia operacyjnego, jeśli wymaga tego specyfika schorzenia. Gabinet ortopedyczny oferuje możliwość przeprowadzenia operacji z zakresu chirurgii ortopedycznej i urazowej kończyn. Leczeniu poddać się można przy urazach stawów czy artroskopii. Gabinet zapewnia również pomoc przy zabiegach rekonstrukcyjnych więzadeł, łękotek oraz ścięgien.

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy Kraków

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy w Krakowie na Osiedlu Złotej Jesieni 15c/13 otwarty jest w każdy poniedziałek od godziny 15 do 21, natomiast gabinet przy ulicy Retoryka 17 w czwartki od godziny 13 do 20. Gabinet oferuje pomoc przy wszelkich urazach ortopedycznych i zapewnia leczenie zachowawcze bądź zabiegowe, leczenie nieoperacyjne oraz leczenie operacyjne. Szeroki zakres usług gabinetu sprawia, że każdy problem z narządem ruchu możemy rozwiązać tu kompleksowo i skutecznie. Efekty zabiegów i operacji widoczne są w niedługim czasie po odbyciu leczenia.

 

Sprawdź jak dojechać: